داستان خودمداستان خودم (هادی کرمی):

داستان من ازیک شب خنک وسط یک تابستان گرم شروع شد که به اتفاق دوستم رفته بودیم بیرون:

آن شب بهزاد بهم گفت که یک مسیر خوب را برای آینده پیدا کردم ،می تونیم از این طریق آینده روشنی داشته باشیم. بهزاد کلاسی را به من معرفی کرد که عصر آن روز رفته بود که مربوط به دوره موفقیت بود. راستش من حرفهایش را جدی نگرفتم اما قبول کردم که روز بعد برم سرکلاس ببینم چی میگن. آن کلاس نقطه ای عطف در زندگی من شد ، کلاسی که منجربه دوره ای می شد که تو دوره می گفتند که چطور زندگی هدفمند داشته باشیم وچطور به رویاهایمان برسیم ،راه پولدارشدن وخیلی از مطالب دیگر

بعداز یاد گرفتن این مطالب وقوانین موفقیت اعم از هدف گذاری، راه ثروتمندشدن، قانون جذب، قدرت کلام،ندای درون که بخشی از آن ها بود،سبک زندگی من تغییر کرده بود ودنبال رویاهایم رفتم در این مسیر به تحقیق وجست وجو پرداختم.

بعداز مدت چندسال که از این نقطه طلایی زندگی من گذشت متوجه خلع هایی در این مسیر شدم اولش فکر میکردم که خود من فقط در این مسیر با این چالشها و خلع ها روبه رو بودم اما بعداز تحقیق مشاهده کردم ،نه تنها من بلکه همه کسانی که چه در مسیرموفقیت بودن وچه خارج از این مسیر با این چالشها روبه رو بودند. مشکل از جایی بود که شاید به دلیل سادگی در عین پیچیدگی بهش توجهی نمی شد.

مردم ما و همه کسانی که خواستار موفقیت و تغییر هستند، فقط خواهان پیشرفت وتغییر هستند! اما حرکتی نمی کنند یا حرکت محسوسی در زندگیشان مشاهده نمی شود چون نتایج قابل توجه ای نسبت به چیزی که انتظار می رفت نداشتند.

مشکل اینجاست که ما همه خواهان تغییر وموفقیت هستیم اما سوخت کافی برای این تغییر و پیشرفت را نداریم. این نبودن سوخت ناشی از نبود انگیزه لازم و وجود مانعی به اسم تنبلی بود.

انگیزه مثل سوختی می ماند که میشود با آن یک شاتل را به کره مریخ وحتی دورتراز آن فرستاد اما ،ما استفاده چندانی از آن نمی کنیم و در عوض در دام تنبلی و اهمال کاری اراده خودمان را از دست می دهیم. بعد از فهمیدن این موضوع ها تصمیم گرفتم تخصصی تر روی آن کار کنم ونتایج کارم رو با مردم خوب کشورم به اشتراک بگزارم ،که بتوانم سهم کوچکی در موفقیت مردم کشورم و سربلندی شما داشته باشم.

کلاسها و دوره های زیادی را برگزار کردم ،نتیجه ها عالی بود و کتابی در زمینه تنبلی تاٌلیف نمودم به نام “پایان کابوس تنبلی به امید روزی که همه شما به اوج برسید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *